柴鸥又一个WordPress站点

浏览: 355

【视频】一定要看卢旺达惨案 !! 《十劝妈》一夜间刷屏!-经典老歌欣赏 hei煅磁石 , k?ik on h?sti, meil on vajalik inimese elu: ?hu -, vee -, toidu -, kuigi meil on vajalik inimese elu, aga nüüd, kui nad ei ole meie eest hoolitsema, nagu enne, kuid hakkas mürgitab meie maa, ema, nii et


【视频】一定要看卢旺达惨案 !! 《十劝妈》一夜间刷屏!-经典老歌欣赏



hei煅磁石 , k?ik on h?sti, meil on vajalik inimese elu: ?hu -, vee -, toidu -, kuigi meil on vajalik inimese elu, aga nüüd, kui nad ei ole meie eest hoolitsema, nagu enne, kuid hakkas mürgitab meie maa, ema, nii et me t?na kolm perekonda kokku erakorralise koosoleku, et avada.
hapniku, ?hu perekonna esindaja on esitanud oma arvamuse: "enne reisi, enne kui ma üle maailma, kui nad ütlevad, et ma eriti hea, v巨蛇偷蛋 ?ga hea, lase neil on tunne孟获城, ja nüüd on nad kaebavad, et me eriti halb oli eriti halb, on tunnustanud, ei saa ?elda, et meil on... see saab imelik. see on meie pere on? l?hme, m?ned ohvrid, nad on meie eelarve t宁夏网虫网 ?itmisele heakskiidu andmise" variant "perekonna viga teha, siis on n?ha, majanduslangus, tee peal panen ühe" variant "on üks koletis on k?rge, siis on see meie vastu" relv ".me ei pea enam kaua vastu, kui me elu死亡特训! ".
j上善若书 ?e vett ka perekonna nimel, siis: "enne, kui ma ka oma arvamuse, nagu ka kogu maailmas reisida, nagu ?hk, vend ütles mulle, et nad on eriti selge铁腕女刑警,乔丽娅 mis on eriti puhas, mu v?ike s?ber, vend, ?de, ja krabid) kala, vend, eriti minu poolt. eriti ?nnelik, ?nnelik, et me k?ik koos, ja nüüd nad ükshaaval ?ra minna. m?ned, nagu haige kala, on muutunud, ja me ei saa ?nnelikuks, tule aita meid, sest need on sageli, et meie neetud inimeste projektsioon" haisupommid "ja" suits "ja" ime muna ", aga m?nikord ka üks suur torm.me ei saa teda ja andsid mulle k?ik幸福里九号 , isegi "pilv" ?de "on see, kes on alati ütles, et inimesed ei n?e, kuidas minu vend ütleb, et ta on vee varjata, et sa ei teinud seda."sa ütlesid, et ma ei soovi... "eest.
ja l?puks ka perekonna esindaja arvamust toidu riisi minult: "on halvim vend,我的业余生活 ja sa n?ed halb 程氏爱鸟?hk ?hu kvaliteedi, taimede kasvu m?ju all, siis on vee kvaliteet ei ole hea vend, toitainete, mis v?ivad m?jutada taimede perekond, ja l?puks, et meie toitu. sageli on asjasse segatud, et inimesed ütlevad, et see ei ole on hea, et ei saa süüa, kas nad pole kokku, miks?
ema ütles, et me oleme t?na siin, et konverentsi eesm?rk ei ole kokku üksteist süüdistama, peamiselt sellep?rast, et ?elda, arvan, et me neid asju, et inimesed teavad, et see asi on v?ga t?sine, ma loodan, et nad v?ivad iga hetk nüüd, et kaitsta keskkonda, et iga inimene, hoolitse meie kodu.l?hme parem homme.

一劝妈妈
请您不要跟儿女住在一起晚间800 ,孩子们要求与您同住,您也最好把他们赶出去,哪怕他们去租房。
分开住了,才会距离产生亲和美,课本上没有写的法则:分住的距离越远父母与儿女的关系越好。
二劝妈妈
您可以永远把您的儿子女儿当做未成年,你怎么使唤打骂都可以,但千万不要把您的儿媳女婿呼来唤去,因为您骂他们一句,他们会记您一輩子的不是。

三劝妈妈
您的儿媳女婿乱买东西、爱看韩剧、迷恋手机、不洗衣服,不愿煮饭、卫生习惯不好、不爱整理家务、不会帶小孩等等,这通通与您无关系,这是您儿子跟她之间或女儿跟他之间的事,你只当没看见就对了。
四劝妈妈
如果您现在正与儿媳或女儿女婿同住,请不要碰他们夫妻的东西,也不要帮他们洗衣服、每天认真去学校接送孩子而不能有半点闪失郭汝瑰。

五劝妈妈
您看到他们吵架时,就装作没看见,您就当一句也没听见。

六劝妈妈
孙子外孙的爸和妈是您的儿子与儿媳、女儿与女婿,而不是您与您的老公。
所以说,您的隔代教育是下力不讨好,您做不到这一点就是自找苦头吃,放着清闲不清闲,自找苦吃是不是活该呢?
七劝妈妈
国家没有专门规定儿媳或女婿必须孝順婆婆或丈母娘,该孝順您的是儿子或女儿。
所以说,您一定要牢牢记住“两个必须”:
八劝妈妈
儿子或女儿闹离婚的事不要管管平潮 ,离与不离是他们的事,与你无关。
记住王爱爱,你儿子娶了谁或女儿嫁了谁,谁都得喊你叫妈,他们生的孩子都是你的宝贝孙子或外孙。
九劝妈妈
不要把您生活的重心放在儿子、女儿身上,要多规划自己的晚年生活。
人生即便已经过半,还有许多有趣的新生事物要学习。
因为您留下的不是财富,而是怨恨,是争斗,是贪婪指福门,是亲情毁灭东方辉针城,即使您留给儿女们一点债务也是很优秀的了。
十劝妈妈
尊老爱幼是中国的传统美德,但是您要明白,孙子外孙不是你的宝贝,而是他爸妈的宝贝。
您嘴上说说就好了,没有必要为孙子外孙操心操到不吃又不喝,甚至住医院;
朋友:
不管您现在是儿媳、女儿,还是婆母、岳母,请认真地读一读这篇《十劝妈》吧,因为谁读谁受益!
目前500万人关注我们啦,快快告诉好朋友们加入吧
怎么才能每天都收到这种文章呢?
只需长按下方二维码
点”识别图中二维码“关注即可!

点下方【阅读原文】听伤感情歌

全文详见:https://bbs.6596.org/18082.html

TOP